De Landelijke Scoutiviteit 2018

Wil jij je ontwikkelen, kamperen met scouts vanuit het hele land en heb je zin in een gezellig weekend? Dan is de Landelijke Scoutiviteit wat voor jou!


Of je nu bestuurslid, leidinggevende, Roverscout of landelijk vrijwilliger bent. Wij bieden een uitgebreid en uitdagend trainingsprogramma. Naast trainingen bieden we ook programma dat geheel in het teken staat van ontspanning.


En, er is goed nieuws! De voorbereidingen voor de Landelijke Scoutiviteit 2018 zijn begonnen!

Training 1 Gekwalificeerde Praktijkcoach is gewijzigd in Coachen en begeleiden voor Praktijkcoaches en Praktijkbegeleiders.

De training is vanaf heden toegankelijk voor alle praktijkcoaches en praktijkbegeleiders met of zonder kwalificatie. In deze training staan verschillende coachmethodieken centraal en zul je verschillende soorten begeleidingsgesprekken gaan voeren met je medecursisten. Daarnaast biedt deze tweedaagse training jou de mogelijkheid om ervaringen uit te wisselen. Vind ook een antwoord op jouw coach- en begeleidingsvragen en schrijf je nu in via SOL.

Inschrijven

Schrijf je nu in!


Inschrijven

Wat moet je weten...

Data? Vrijdag 14 september t/m zondag 16 september 2018

Locatie? Scouting Kampeerterrein St. Walrick in Overasselt

Voor wie? Alle vrijwilligers binnen scouting

Wat? Een weekend vol interessante trainingen, maar ook veel gezelligheid en entertainment

Prijs? €67,50 voor een weekenddeelnemer (excl. vroegboekkorting)