De Landelijke Scoutiviteit 2018

Wil jij je ontwikkelen, kamperen met scouts vanuit het hele land en heb je zin in een gezellig weekend? Dan is de Landelijke Scoutiviteit wat voor jou!


Of je nu bestuurslid, leidinggevende, Roverscout of landelijk vrijwilliger bent. Wij bieden een uitgebreid en uitdagend trainingsprogramma. Naast trainingen bieden we ook programma dat geheel in het teken staat van ontspanning.


En, er is goed nieuws! De voorbereidingen voor de Landelijke Scoutiviteit 2018 zijn begonnen!

Inmiddels is het al weer maart, de zon schijnt en de bloemetjes komen op. Dit betekend ook dat de laatste maand is in gegaan waarop je nog met vroege-vogel-korting naar de Landelijke Scoutiviteit kunt. De vroege-vogel-actie loopt nog t/m 31 maart. Dus bestel je tickets snel via de site.

Inschrijven

Schrijf je nu in!


Inschrijven

Wat moet je weten...

Data? Vrijdag 14 september t/m zondag 16 september 2018

Locatie? Scouting Kampeerterrein St. Walrick in Overasselt

Voor wie? Alle vrijwilligers binnen scouting

Wat? Een weekend vol interessante trainingen, maar ook veel gezelligheid en entertainment

Prijs? €67,50 voor een weekenddeelnemer (excl. vroegboekkorting)